🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Chladiče
- Cooler Master chladič Hyper 212 Pro, 120mm, LGA1851, AM5
Cooler Master chladič Hyper 212 Pro, 120mm, LGA1851, AM5
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Cooler Master chladič Hyper 212 Pro, 120mm, LGA1851, AM5Skladem 99 ks713 Kč/ ks589 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Cooler Master Hyper 212 Pro
Mistrovská řada HYPER 212 společnosti Cooler Master se triumfálně vrací s modelem HYPER 212 PRO, který je novým zpracováním klasického designu s našimi vlastními tepelnými trubicemi.

Specifikace
| Chladič | |
|---|---|
| Rozměr chladiče | 152 x 125 x 74 mm |
| Počet ventilátorů | 1x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120 mm |
| Rychlost | 690 - 2500 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 3.61 mm H20 |
| Proud vzduchu | 70.7 CFM |
| Hluk | 32.8 dB(A) |
| Konektory | 4-pin (PWM) + 3-pin ARGB |
| Podsvícení | ARGB |
| MTBF | >160 000 hodin |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA 1851 / 1700 / 1200 / 1151 / 1150 / 1155 / 1156 |
| AMD | AM5 / AM4 |
Další návrhy








