🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Chladiče
- Cooler Master chladič Hyper 212 Spectrum V3, 120mm, ARGB, LGA1851, AM5, černá
Cooler Master chladič Hyper 212 Spectrum V3, 120mm, ARGB, LGA1851, AM5, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Cooler Master chladič Hyper 212 Spectrum V3, 120mm, ARGB, LGA1851, AM5, černáSkladem 99 ks472 Kč/ ks390 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Cooler Master Hyper 212 Spectrum V3
TDP: https://www.coolermaster.com/en-global/cpu-compatibility/
Společnost Cooler Master vydává model Hyper 212 Spectrum V3, přepracovaný přírůstek do oblíbeného modelu 212 Spectrum.
Výkonný ventilátor s ARGB kompatibilitou se základními deskami Asus Aura, ASRock RGB, Gigabyte a MSI RGB.

Specifikace
| Chladič | |
|---|---|
| Rozměr chladiče | 152 x 124 x 73 mm |
| Počet ventilátorů | 1x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120 mm |
| Rychlost | 650 - 1750 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 1,86 mm H20 |
| Proud vzduchu | 72 CFM |
| Hluk | 27 dB(A) |
| Konektory | 4-pin (Ventilátor) + 3-pin (LED) |
| Podsvícení | ARGB |
| Typ ložiska | Rifle Bearing |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA 1851, 1700, 1200, 1151, 1150, 1155, 1156 |
| AMD | AM5, AM4 |
Další návrhy










