🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Chladiče
- Cooler Master chladič Hyper 612 Apex, 2x120 mm, LGA1851, AM5
Cooler Master chladič Hyper 612 Apex, 2x120 mm, LGA1851, AM5
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Cooler Master chladič Hyper 612 Apex, 2x120 mm, LGA1851, AM5Skladem 99 ks1 303 Kč/ ks1 077 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Cooler Master Hyper 612 APEX
- O 30 % menší než předchozí generace
- Vlastní tepelné trubice
- Vylepšený vizuální design
- Black out stealth estetika
- Dva ventilátory Mobius 120P
- Odnímatelný horní kryt pro snadnou instalaci a údržbu
- Nevadí žádné velikosti operační paměti
- Vynikající výkon pro nejnovější procesory Intel i AMD
- Konstrukce šesti tepelných trubic pro lepší odvod tepla
- Záruka 5 let.

Specifikace
| Chladič | |
|---|---|
| Rozměr chladiče | 127 x 114 x 159 mm |
| Počet ventilátorů | 2x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120 mm |
| Rychlost | 0 - 2400 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 3.63 mm H20 |
| Proud vzduchu | 75.2 CFM |
| Hluk | 30 dB(A) |
| Konektory | 4-pin PWM |
| Typ ložiska | Loop Dynamic Bearing |
| MTBF | >200 000 hodin |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA 1851 / 1700 / 1200 / 1151 / 1150 / 1155 / 1156 |
| AMD | AM5, AM4 |
Další návrhy













