🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Chladiče
- Cooler Master chladič X Dream i117, LGA 1150/1151/1155/1156/775, 19dBA
Cooler Master chladič X Dream i117, LGA 1150/1151/1155/1156/775, 19dBA
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Cooler Master chladič X Dream i117, LGA 1150/1151/1155/1156/775, 19dBASkladem 99 ks244 Kč/ ks202 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Cooler Master X Dream I117
Cooler Master X Dream I117 je nízkoprofilový chladič CPU s hliníkovým vytlačovacím žebrováním určený pro systémy s omezeným prostorem.

Specifikace
| Chladič | |
|---|---|
| Rozměr chladiče | 112 x 112 x 60 mm |
| Počet ventilátorů | 1x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 95 mm |
| Rychlost | 1800 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 1.55 mm H20 |
| Proud vzduchu | 36.5 CFM |
| Hluk | 19 dB(A) |
| Konektory | 3-pin PWM |
| Typ ložiska | Rifle bearing |
| MTBF | >40 000 hodin |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA1200, LGA1151, LGA1150, LGA1155, LGA1156, LGA775 |
Další návrhy












