🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Chladiče
- Cooler Master CPU Chladič Hyper 212 3DHP BLACK, 1x120mm, LGA1851, AM5, černá
Cooler Master CPU Chladič Hyper 212 3DHP BLACK, 1x120mm, LGA1851, AM5, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Cooler Master CPU Chladič Hyper 212 3DHP BLACK, 1x120mm, LGA1851, AM5, černáSkladem 90 ks668 Kč/ ks552 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Cooler Master Hyper 212 3DHP BLACK
- Vlastní technologie Cooler Master 3DHP
- Vynikající tepelný výkon
- Předinstalovaný ventilátor Ring Blade
- Větší kontaktní plocha

Specifikace
| Chladič | |
|---|---|
| Rozměr chladiče | 133 x 86 x 158 mm |
| Materiál | Hliník |
| Počet ventilátorů | 1x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120 mm |
| Rychlost | 0-2050 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 2,69 mm H20 |
| Proud vzduchu | 63,1 CFM |
| Hluk | 22,6 dB(A) |
| Konektory | 4-pin PWM |
| Typ ložiska | Loop Dynamic Bearing |
| MTBF | >200 000 hodin |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA 1851, 1700, 1200, 1151, 1150, 1155, 1156 |
| AMD | AM5, AM4 |
Další návrhy












