🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Příslušenství ke skříním
- Cooler Master Riser Cable PCIe 5.0 x16, 300mm, bílá
Cooler Master Riser Cable PCIe 5.0 x16, 300mm, bílá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Cooler Master Riser Cable PCIe 5.0 x16, 300mm, bíláSkladem 40 ks1 193 Kč/ ks986 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
MASTERACCESSORY RISER CABLE PCIE 4.0 X16 - 200MM
FLEXUJTE SVÉ GRAFICKÉ SVALY
- Kompatibilní s PCIe 4.0
- Ultra odolné PCB
- Heavy Duty stínění
- Pozlacené kolíkové spoje
- Ochranný kryt ABS
- Ultra-flexibilní kabelové návleky

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Konektory | PCI-E x16 Male to PCI x16 90° Female |
| Kompatibilita | PCIe 4.0 a starší |
| Certifikace | BKC210933AC |
| Materiál | Komponenta: PCBA, pocínovaný měděný drát 30 AWG, PCBA, postříbřený měděný drát 30 AWG Izolace: PE, TPE Ostatní: ABS, nikl, zlato, PP, mosaz |
| Délka kabelu | 200 mm |
| Proud kontaktu | 1,1 A na kontaktní kolík |
| Maximální napětí | 30V |
| Pracovní napětí / proud | DC 12V / 5A |
| Operační teplota | -20°C - +100°C |
| Váha | 112 g |
| Barva | Černá / Fialová |
Další návrhy








