🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Chladiče
- Cooler Master vodní chladič MasterLiquid 360 Core II, 3x120mm, LGA1851, AM5, černá
Cooler Master vodní chladič MasterLiquid 360 Core II, 3x120mm, LGA1851, AM5, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Cooler Master vodní chladič MasterLiquid 360 Core II, 3x120mm, LGA1851, AM5, černáSkladem 99 ks1 999 Kč/ ks1 652 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Cooler Master Masterliquid 360 Core II
Na základě úspěchu řady MasterLiquid představuje společnost Cooler Master nově přepracovaný model MasterLiquid 360 Core II. Funkce, jako je zdokonalené dvoukomorové čerpadlo G9R pro tichý výkon a aktualizovaná kompatibilita s procesory pro naprostou flexibilitu sestavení, činí z Core II kapalinový chladič nové úrovně.

Specifikace
| Vodní blok | |
|---|---|
| Rozměr vodního bloku | 83 x 76 x 52 mm |
| Vestavěný ventilátor | Ano |
| Rychlost vestavěného ventilátoru: | 3000 RPM +/- 10% |
| Radiátor | |
| Rozměr radiátoru | 394 x 120 x 27 mm |
| Materiál radiátoru | Hliník |
| Délka trubky | 400 mm |
| Počet ventilátorů | 3x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120 mm |
| Rychlost | 650 - 1750 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 2 mm H20 |
| Proud vzduchu | 70,5 CFM |
| Hluk | 30 dB(A) |
| Konektory | 7-pin PWM + ARGB |
| Podsvícení | ARGB |
| Typ ložiska | Sleeve Bearing |
| MTBF | > 160 000 hodin |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA 1851 / 1700 / 1200 / 1156 / 1155 / 1151 / 1150 |
| AMD | AM5 / AM4 |
Další návrhy











