🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Chladiče
- Cooler Master vodní chladič MasterLiquid Core Nex Digital 240 White ARGB, 2x 120mm, ARGB, LGA1851, AM5, Bílá
Cooler Master vodní chladič MasterLiquid Core Nex Digital 240 White ARGB, 2x 120mm, ARGB, LGA1851, AM5, Bílá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Cooler Master vodní chladič MasterLiquid Core Nex Digital 240 White ARGB, 2x 120mm, ARGB, LGA1851, AM5, BíláSkladem 52 ks2 027 Kč/ ks1 675 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Cooler Master vodní chladič MasterLiquid Core Nex Digital 240 ARGB
MasterLiquid Core je přepracovaná řada chladičů, postavená na osvědčených základech série MasterLiquid. Přináší vylepšený chladicí výkon díky modernizované dvoukomorové pumpě a širší kompatibilitě s procesory, což umožňuje flexibilní sestavení PC. Díky designu krytu pumpy s efektem infinity mirror, vylepšeným ventilátorům a optimalizovaným hadicím pro snadnou instalaci představuje série MasterLiquid Core Nex chytré a stylové řešení chlazení pro běžné uživatele, kteří chtějí posunout svou sestavu na vyšší úroveň.

Specifikace
| Vodní blok | |
|---|---|
| Rozměr vodního bloku | 83,6 x 78,5 x 62,9 mm |
| Materiál bloku (deska CPU) | Měď |
| Vestavěný ventilátor | Ano |
| Rychlost vestavěného ventilátoru: | 3200 RPM +/- 10% |
| Chladič | |
| Rozměr radiátoru | 277 x 119,6 x 27 mm |
| Materiál radiátoru | Hliník |
| Délka trubky | 400 mm |
| Počet ventilátorů | 2x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120 x 120 x 25 mm |
| Rychlost | 650 - 1750 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 1,86 mm H20 |
| Proud vzduchu | 71,9 CFM |
| Hluk | 27,2 dB(A) |
| Konektory | 7-Pin PWM + ARGB |
| Podsvícení | ARGB |
| Typ ložiska | a |
| MTBF | > 40 000 hodin |
| Kompatibilita | |
| Intel | Intel LGA 1851 / 1700 / 1200/ 1150 / 1151 / 1155 / 1156 |
| AMD | AMD AM5 / AM4 |
Další návrhy









