🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Zdroje
- Cooler Master zdroj 1050W MWE Gold, 140mm, Plně modulární, 80+ Gold, ATX 3.1, bílá
Cooler Master zdroj 1050W MWE Gold, 140mm, Plně modulární, 80+ Gold, ATX 3.1, bílá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Cooler Master zdroj 1050W MWE Gold, 140mm, Plně modulární, 80+ Gold, ATX 3.1, bíláSkladem 99 ks2 770 Kč/ ks2 289 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Cooler Master MWE Gold 1050W
Představujeme MWE Gold V2 ATX 3.1, evoluci ATX 3.x našeho zdroje MWE Gold V2.
Tato vylepšená verze V2 obsahuje vlastnosti, jako je certifikace účinnosti 80 Plus Gold, tichý ventilátor FDB, odolnost vůči vysokým teplotám, odolný kabel 12V-2x6 a ochranný konformní povlak. Každá z těchto vlastností z něj dělá dokonalý upgrade napájení pro výkon nové generace.

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 1050 W |
| Vstupní rozsah proudu | 13 - 6A |
| MTBF hodin | > 100 000 hodin |
| Ochranné funkce | UVP / OVP / OPP / OTP / SCP / OCP |
| Velikost ventilátoru | 140 mm |
| Počet konektorů / kabelů | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (650mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 1x / 1x (650mm) |
| CPU/EPS 8pin Konektor | 1x / 1x (650mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 3x / 3x (550mm) |
| PCIe 12+4pin Konektor | 1x / 1x (650mm) |
| SATA Konektor | 12x / 3x (500mm + 120mm + 120mm + 120mm) |
| Molex Konektor | 4x / 1x (500mm + 120mm + 120mm + 120mm) |
| --- | |
| ATX12V Verze | 3.1 |
| 80 PLUS Efficiency | Gold |
| Modulární kabeláž | Plně |
Další návrhy













