🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Zdroje
- Cooler Master zdroj ELITE Gold 1000W FM, 120mm, Plně modulární, 80 Plus Gold, ATX 3.1
Cooler Master zdroj ELITE Gold 1000W FM, 120mm, Plně modulární, 80 Plus Gold, ATX 3.1
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Cooler Master zdroj ELITE Gold 1000W FM, 120mm, Plně modulární, 80 Plus Gold, ATX 3.1Skladem 89 ks2 673 Kč/ ks2 209 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Cooler Master zdroj ELITE Gold 1000W FM
- Podporuje standardy ATX 3.1 a PCIe Gen 5.1
- Ideální pro grafické karty RTX 50
- Stabilní výkon i při vysoké zátěži až do 40 °C
- Tichý ventilátor FDB s dlouhou životností
- Výstup 1000 W s účinností certifikace 80 Plus Gold
- Plně modulární provedení s embosovanými kabely
- Pětiletá záruka

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 1000 W |
| MTBF hodin | >100 000 hodin |
| Ochranné funkce | UVP, OVP, OPP, OTP, SCP |
| Vstupný rozsah střídavého proudu | 6 A |
| Velikost ventilátoru | 120 mm |
| Počet konektorů / kabelů | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (600 mm) |
| EPS 4+4pin Konektor | 2x / 2x (700 mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 6x / 3x (550+120mm) |
| PCIe 12+4pin Konektor | 1x / 1x (600 mm) |
| SATA Konektor | 9x / 3x (500+100+100mm) |
| Molex Konektor | 3x / 1x (500+100+100mm) |
| --- | |
| ATX12V Verze | v3.1 |
| 80 PLUS Efficiency | Gold |
| Modulární kabeláž | Plně |
Další návrhy











