🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Zdroje
- Cooler Master zdroj ELITE Gold 850W FM, 120mm, Plně modulární, 80 Plus Gold, ATX 3.1
Cooler Master zdroj ELITE Gold 850W FM, 120mm, Plně modulární, 80 Plus Gold, ATX 3.1
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Cooler Master zdroj ELITE Gold 850W FM, 120mm, Plně modulární, 80 Plus Gold, ATX 3.1Skladem 97 ks2 038 Kč/ ks1 684 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Cooler Master zdroj ELITE Gold 850W FM
- Podpora standardů ATX 3.1 a PCIe Gen 5.1
- Ideální pro grafické karty RTX 50
- Stabilní výkon při vysokém zatížení až do 40 °C
- Tichý ventilátor s ložiskem pro efektivní chlazení a nízkou hlučnost
- Výkon 850 W s certifikací účinnosti 80 Plus Gold
- Plně modulární kabeláž s embosovaným designem
- Spolehlivá záruka 5 let

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 850 W |
| MTBF hodin | >100 000 hodin |
| Ochranné funkce | UVP / OVP / OPP / OTP / SCP |
| Vstupný rozsah střídavého proudu | 6-12 A |
| Velikost ventilátoru | 120 mm |
| Počet konektorů / kabelů | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (550mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 1x / 1x (600mm) |
| EPS 8pin Konektor | 1x / 1x (600mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 3x / 1x (500+120mm) |
| PCIe 12+4pin Konektor | 1x / 1x (650mm) |
| SATA + Molex Konektor | 4x + 2x/ 2x (400+120+120mm) |
| --- | |
| ATX12V Verze | v3.1 |
| 80 PLUS Efficiency | Gold |
| Modulární kabeláž | Plně |
Další návrhy














