🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Zdroje
- Cooler Master zdroj MWE Bronze 750W V3 240V 120mm, 80+ Bronze
Cooler Master zdroj MWE Bronze 750W V3 240V 120mm, 80+ Bronze
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Cooler Master zdroj MWE Bronze 750W V3 240V 120mm, 80+ BronzeSkladem 99 ks1 336 Kč/ ks1 104 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Cooler Master MWE Bronze 750
Cooler Master představuje MWE Bronze V3 230V, vylepšenou verzi modelu MWE Bronze s podporou ATX 3.1, odolností proti vysokým teplotám, inteligentním designem obvodu DC-DC + LLC, tichým ventilátorem HDB, účinností 80 Plus Bronze, reliéfním kabelem a pětiletou zárukou.

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 750 W |
| MTBF hodin | >100,000 hodin |
| Ochranné funkce | UVP / OVP / OPP / OTP / SCP |
| Vstupný rozsah střídavého proudu | 6A |
| Velikost ventilátoru | 120 mm |
| Počet konektorů / kabelů | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 2x |
| PCI-e 6+2 Pin Konector | 4x |
| SATA Konektor | 6x |
| Molex Konektor | 3x |
| --- | |
| ATX12V Verze | 3.1 |
| 80 PLUS Efficiency | Bronze |
| Modulární kabeláž | Není |
Další návrhy












