🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Zdroje
- Cooler Master zdroj MWE White 750W V2, 120mm, 80+ Bronze
Cooler Master zdroj MWE White 750W V2, 120mm, 80+ Bronze
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Cooler Master zdroj MWE White 750W V2, 120mm, 80+ BronzeSkladem 30 ks1 725 Kč/ ks1 426 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Cooler Master MWE White 750W V2
80 PLUS STANDARDNÍ NAPÁJECÍ ZDROJ 230V EU CERTIFIKOVANÝ
- 80 PLUS Standard 230V EU certifikováno
- 120mm HDB ventilátor
- Technologie DC-to-DC
- Jednoduchá +12V kolejnice
- Ploché černé kabely

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 750 W |
| MTBF hodin | 100 000 hodin |
| Ochranné funkce | OVP, OPP, SCP, UVP, OTP |
| Vstupný proud | 6A |
| Velikost ventilátoru | 120 mm |
| Počet konektorů | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x |
| CPU/EPS Konektor | 2x (1x 4+4pin, 1x8pin) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 4x |
| SATA Konektor | 6x |
| Molex Konektor | 3x |
| --- | |
| ATX12V Verze | 3.0 |
| 80 PLUS Efficiency | Bronze |
| Modulární kabeláž | Ne |
| Velikost | 140 x 150 x 86 mm |
Další návrhy














