🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Zdroje
- Cooler Master zdroj V850 SFX, 92mm, Plně modulární, 80+ Gold, ATX 3.1
Cooler Master zdroj V850 SFX, 92mm, Plně modulární, 80+ Gold, ATX 3.1
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Cooler Master zdroj V850 SFX, 92mm, Plně modulární, 80+ Gold, ATX 3.1Skladem 59 ks3 140 Kč/ ks2 595 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Cooler Master V850 SFX
Vítejte ve světě V SFX Gold, malého, ale výkonného zdroje napájení. V SFX Gold má jednu z nejvyšších hustot napájení, která je dnes k dispozici. Díky dodávanému držáku kompatibilnímu s ATX může V SFX Gold navíc podporovat počítač jakékoli velikosti.

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | SFX |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 850 W |
| MTBF hodin | >100 000 hodin |
| Ochranné funkce | OVP / OPP / SCP / OCP / UVP / OTP |
| Vstupný rozsah střídavého proudu | 12-6A |
| Velikost ventilátoru | 92 mm |
| Počet konektorů / kabelů | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (300mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 1x / 1x (450mm) |
| CPU/EPS 8pin Konektor | 1x / 1x (450mm) |
| PCIe 12+4pin Konektor | 1x / 1x (400mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 4x / 2x (400mm + 120mm) |
| SATA Konektor | 8x / 2x (100mm + 115mm + 115mm + 115mm) |
| Molex Konektor | 4x / 1x (100mm + 115mm + 115mm + 115mm) |
| --- | |
| ATX 12V Verze | 3.1 |
| SFX 12V Verze | 3.42 |
| 80 PLUS Efficiency | Gold |
| Modulární kabeláž | Plně |
Další návrhy












