🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Zdroje
- Cooler Master zdroj X Silent Edge Platinum 1100W 230V, 120mm, Plně modulární, 80 Plus Platinum, ATX 3.1
Cooler Master zdroj X Silent Edge Platinum 1100W 230V, 120mm, Plně modulární, 80 Plus Platinum, ATX 3.1
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Cooler Master zdroj X Silent Edge Platinum 1100W 230V, 120mm, Plně modulární, 80 Plus Platinum, ATX 3.1Skladem 13 ks6 309 Kč/ ks5 214 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
COOLER MASTER X Silent Edge Platinum
X Silent Edge Platinum je navržen bez ventilátoru a s průmyslovými integrovanými obvody a je vybaven technologií Heat Pipe.
Patent na odvod tepla zajišťuje tichý provoz i v nejcitlivějších prostředích.

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 1100 W |
| MTBF hodin | >100,000 hodin |
| Ochranné funkce | OPP/ OVP/ OTP/ OCP/ SCP/ UVP/ Surge & Inrush Protection |
| Vstupný rozsah střídavého proudu | 5-6.1 A |
| Velikost ventilátoru | 120 mm |
| Počet konektorů / kabelů | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (650 mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 1x / 1x (650 mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 4x / 1x (550 mm) |
| PCIe 12+4pin Konektor | 12x / 1x (650 mm) |
| SATA Konektor | 4x / 1x (500+650+800+950 mm) |
| Molex Konektor | 4x / 1x (740+620+500+860 mm) |
| --- | |
| ATX12V Verze | 3.1 |
| 80 PLUS Efficiency | Platinum |
| Modulární kabeláž | Plně |
Další návrhy













