🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Procesory
- CPU AMD Ryzen 5 7500X3D, až 4.5GHz, 102MB cache, AM5, Box (bez chladiče)
CPU AMD Ryzen 5 7500X3D, až 4.5GHz, 102MB cache, AM5, Box (bez chladiče)
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
CPU AMD Ryzen 5 7500X3D, až 4.5GHz, 102MB cache, AM5, Box (bez chladiče)Skladem 31 ks6 076 Kč/ ks5 022 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
AMD Ryzen 7 7500 X3D
AMD Ryzen 7 7500X3D nabízí 6 jader a 12 vláken s frekvencí až 4,5 GHz a celkovou cache 102 MB. Využívá architekturu Zen 4, patici AM5 a podporuje DDR5 paměti ve dvoukanálovém režimu. Procesor má otevřený násobič, integrovanou grafiku AMD Radeon Graphics a TDP 65 W.

Specifikace
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Počet CPU jader | 6 |
| Počet vláken | 12 |
| Frekvence procesoru | 4.0 GHz |
| Maximální frekvence procesoru | 4.5 GHz |
| Total cache | 102 MB |
| Overclock | Ano |
| TDP | 65 W |
| CPU Socket | AM5 |
| Konektivita | |
| Podporovaný typ paměti | DDR5 |
| Počet kanálů | 2 |
| Grafika procesoru | |
| Grafika procesoru | AMD Radeon Graphics |
| Chladič | |
| Typ chladiče součástí balení | Bez chladiče |
Další návrhy










