🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Procesory
- CPU AMD RYZEN 5 8500G, 6-core, až 5.0GHz, 22MB cache, 65W, AMD Radeon 740M Graphics, socket AM5, BOX
CPU AMD RYZEN 5 8500G, 6-core, až 5.0GHz, 22MB cache, 65W, AMD Radeon 740M Graphics, socket AM5, BOX
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
CPU AMD RYZEN 5 8500G, 6-core, až 5.0GHz, 22MB cache, 65W, AMD Radeon 740M Graphics, socket AM5, BOXSkladem 46 ks3 761 Kč/ ks3 109 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
AMD Ryzen™ 5 8500G
- Ještě lepší pro malé rozměry je náš nový král cena/výkon se 6 jádry a 12 vlákny při TDP pouhých 65 W, ale s malým trikem v rukávu! 8500G postrádá akcelerátory AI, ale používá kombinaci jader Zen4 a „Zen 4c“, která jsou naše efektivnější a menší, ale výkonem se téměř vyrovnají běžnému Zen4 (nezaměňovat za jádra „E“ našich konkurentů! stále skutečná jádra Zen4).
- To znamená, že 8500G, i když je stále schopen zvýšit frekvenci přes 5 GHz, ve skutečnosti spotřebovává jen 35 W až 42 W energie a poskytuje skvělý výkon!
- Stále obsahuje naše jádra iGPU založená na RDNA3 pro neuvěřitelný výkon integrované grafiky 3D a je dodávána s naším chladičem AMD Stealth! Dokonce i naše „základní“ APU na AM5 je mnohem lepší než Core i5 13600.

Specifikace
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Počet CPU jader | 6 |
| Počet vláken | 12 |
| Frekvence procesoru | 3.5 GHz |
| Maximální frekvence procesoru | Až 5.0 GHz |
| L2 Cache | 6 MB |
| L3 Cache | 16 MB |
| Overclock | Ano |
| TDP | 65 W |
| Výrobní technologie | TSMC 4nm FinFET |
| CPU Socket | AM5 |
| Konektivita | |
| PCI Express Verze | PCIe 4.0 |
| Podporovaný typ paměti | DDR5 |
| Počet kanálů | 2 |
| Maximální rychlost paměti | 2x1R - DDR5-5200 2x2R - DDR5-5200 4X1R - DDR5-3600 4x2R - DDR5-3600 |
| Grafika procesoru | |
| Grafika procesoru | AMD Radeon™ 740M |
| Frekvence grafiky | 2800 MHz |
| Počet grafických jader | 4 |
Další návrhy









