🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Procesory
- CPU AMD RYZEN 5 8600G, 6-core, až 5.0GHz, 22MB cache, 65W, AMD Radeon 760M Graphics, socket AM5, BOX
CPU AMD RYZEN 5 8600G, 6-core, až 5.0GHz, 22MB cache, 65W, AMD Radeon 760M Graphics, socket AM5, BOX
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
CPU AMD RYZEN 5 8600G, 6-core, až 5.0GHz, 22MB cache, 65W, AMD Radeon 760M Graphics, socket AM5, BOXSkladem 17 ks4 468 Kč/ ks3 693 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
AMD Ryzen™ 5 8600G
- Se vším, co má jeho velký bratr (8700G), včetně nejsilnější vestavěné grafiky a AI akcelerátorů, ale s 6 jádry Zen4 a 12 vlákny, o něco přívětivější z hlediska ceny.
- 8600G také běží nad 5GHz boost frekvencí. Ideální pro ty, kteří hledají skvělý poměr cena/výkon
- 6jádrový procesor jako každodenní ovladač i pro hraní her, aniž by museli vyhazovat peníze navíc na dGPU.
- Konfigurace 65 W znamená, že je ideální i pro systémy s menším (e) form factorem, protože zůstává chladný a tichý, aniž byste museli investovat do drahých řešení chlazení, protože již přichází s chladičem AMD Wraith Stealth.

Specifikace
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Počet CPU jader | 6 |
| Počet vláken | 12 |
| Frekvence procesoru | 4.3 GHz |
| Maximální frekvence procesoru | Až 5.0 GHz |
| L2 Cache | 6 MB |
| L3 Cache | 16 MB |
| Overclock | Ano |
| TDP | 65 W |
| Výrobní technologie | TSMC 4nm FinFET |
| CPU Socket | AM5 |
| Konektivita | |
| PCI Express Verze | PCIe 4.0 |
| Podporovaný typ paměti | DDR5 |
| Počet kanálů | 2 |
| Maximální rychlost paměti | 2x1R - DDR5-5200 2x2R - DDR5-5200 4X1R - DDR5-3600 4x2R - DDR5-3600 |
| Grafika procesoru | |
| Grafika procesoru | AMD Radeon™ 760M |
| Frekvence grafiky | 2800 MHz |
| Počet grafických jader | 8 |
Další návrhy









