🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Procesory
- CPU AMD RYZEN 5 9600, 6-core, 3.8GHz, 38MB cache, 65W, AMD Radeon Graphics, socket AM5, Chladič v balení, BOX
CPU AMD RYZEN 5 9600, 6-core, 3.8GHz, 38MB cache, 65W, AMD Radeon Graphics, socket AM5, Chladič v balení, BOX
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
CPU AMD RYZEN 5 9600, 6-core, 3.8GHz, 38MB cache, 65W, AMD Radeon Graphics, socket AM5, Chladič v balení, BOXSkladem 11 ks5 993 Kč/ ks4 953 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
AMD Ryzen 5 9600
Herní výkon Pro každého. Šestijádrový procesor, který zvládne skvělé hraní i produktivitu.
Specifikace
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Počet CPU jader | 6 |
| Počet vláken | 12 |
| Frekvence procesoru | 3.8 GHz |
| Maximální frekvence procesoru | 5.2 GHz |
| L1 Cache | 480 kB |
| L2 Cache | 6 MB |
| L3 Cache | 32 MB |
| Overclock | Ano |
| TDP | 65 W |
| Výrobní technologie | TSMC 4nm FinFET |
| CPU Socket | AM5 |
| Konektivita | |
| PCI Express Verze | PCIe 5.0 |
| Podporovaný typ paměti | DDR5 192GB |
| Počet kanálů | 2 |
| Maximální rychlost paměti | 2x1R: DDR5-5600 2x2R: DDR5-5600 4x1R: DDR5-3600 4x2R: DDR5-3600 |
| Grafika procesoru | |
| Grafika procesoru | AMD Radeon Graphics |
| Frekvence grafiky | 2200 MHz |
| Chladič | |
| Typ chladiče součástí balení | AMD Wraith Stealth |
| Podpora operačního systému | |
| Podporuje | Windows 11 - 64-Bit Edition , Windows 10 - 64-Bit Edition , RHEL x86 64-Bit , Ubuntu x86 64-Bit |
Další návrhy








