🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Procesory
- CPU AMD RYZEN 7 5800X, 8-core, 3.8 GHz (4.7 GHz Turbo), 36MB cache (4+32), 105W, socket AM4, bez chladiče
CPU AMD RYZEN 7 5800X, 8-core, 3.8 GHz (4.7 GHz Turbo), 36MB cache (4+32), 105W, socket AM4, bez chladiče
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
CPU AMD RYZEN 7 5800X, 8-core, 3.8 GHz (4.7 GHz Turbo), 36MB cache (4+32), 105W, socket AM4, bez chladičeSkladem 31 ks5 807 Kč/ ks4 799 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
AMD Ryzen™ 7 5800X
TECHNICAL SPECIFICATIONS
| SPECIFICATIONS | |
| # of CPU Cores | 8 |
| # of Threads | 16 |
| Base Clock | 3.8GHz |
| Max Boost Clock | Up to 4.7GHz |
| Total L2 Cache | 4MB |
| Total L3 Cache | 32MB |
| Unlocked | Yes |
| CMOS | TSMC 7nm FinFET |
| Package | AM4 |
| PCI Express Version | PCIe 4.0 |
| Thermal Solution (PIB) | Not included |
| Default TDP / TDP | 105W |
| SYSTEM MEMORY | |
| System Memory Specification | Up to 3200MHz |
| System Memory Type | DDR4 |
| KEY FEATURES | |
| Supported Technologies | AMD StoreMI Technology AMD Ryzen™ Master Utility AMD Ryzen™ VR-Ready Premium |
| FOUNDATION | |
| Product Family | AMD Ryzen™ Processors |
| Product Line | AMD Ryzen™ 7 Desktop Processors |
Další návrhy









