🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Procesory
- CPU AMD RYZEN 7 7700X WOF, 8-core, 4.5GHz, 32MB cache, 105W, socket AM5, BOX bez chladiče
CPU AMD RYZEN 7 7700X WOF, 8-core, 4.5GHz, 32MB cache, 105W, socket AM5, BOX bez chladiče
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
CPU AMD RYZEN 7 7700X WOF, 8-core, 4.5GHz, 32MB cache, 105W, socket AM5, BOX bez chladičeSkladem 3 ks6 270 Kč/ ks5 182 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
AMD Ryzen 7 7700X Desktop Processors
TECHNICAL SPECIFICATIONS
| General Specifications | |
| Platform | Desktop |
| Product Family | AMD Ryzen Processors |
| Product Line | AMD Ryzen 7 Desktop Processors |
| # of CPU Cores | 8 |
| # of Threads | 16 |
| Max. Boost Clock | Up to 5.4GHz |
| Base Clock | 4.5GHz |
| Total L1 Cache | 512KB |
| Total L2 Cache | 8MB |
| Total L3 Cache | 32MB |
| Default TDP | 105W |
| Unlocked for Overlocking | Yes |
| CPU Socket | AM5 |
| Thermal Solution (PIB) | Not included |
| Max. Operating Temperature (Tjmax) | 95°C |
| *OS Support | Windows 11 - 64-Bit Edition Windows 10 - 64-Bit Edition RHEL x86 64-Bit Ubuntu x86 64-Bit *Operating System (OS) support will vary by manufacturer. |
| Connectivity | |
| Memory Channels | 2 |
| Max Memory Speed | 1x1R - 5200 MT/s 1x2R - 5200 MT/s 2x1R - 3600 MT/s 2x2R - 3600 MT/s |
| Key Features | |
| Supported Technologies | AMD EXPO™ Technology AMD Ryzen™ Technologies |
| Graphics Capabilities | |
| Graphics Model | AMD Radeon™ Graphics |
| Graphics Core Count | 2 |
| Graphics Frequency | 2200 MHz |
| GPU Base | 400 MHz |
Další návrhy








