🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Procesory
- CPU AMD RYZEN 7 8700F, 8-core, až 5GHz, 24MB cache, 65W, socket AM5, BOX
CPU AMD RYZEN 7 8700F, 8-core, až 5GHz, 24MB cache, 65W, socket AM5, BOX
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
CPU AMD RYZEN 7 8700F, 8-core, až 5GHz, 24MB cache, 65W, socket AM5, BOXSkladem 54 ks6 188 Kč/ ks5 114 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
AMD Ryzen 7 8700F Processor
AMD Ryzen 7 8700F processor is the starting point for a serious gaming PC.

Specifikace
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Počet CPU jader | 8 |
| Počet vláken | 16 |
| Frekvence procesoru | 4,1 GHz |
| Maximální frekvence procesoru | 5 GHz |
| L2 Cache | 8 MB |
| L3 Cache | 16 MB |
| Overclock | Ano |
| TDP | 65 W |
| Výrobní technologie | TSMC 4nm FinFET |
| CPU Socket | AM5 |
| Konektivita | |
| PCI Express Verze | 4.0 |
| Podporovaný typ paměti | DDR5 |
| Počet kanálů | 2 |
| Maximální rychlost paměti | 2x1R DDR5-5200 2x2R DDR5-5200 4x1R DDR5-3600 4x2R DDR5-3600 |
| Chladič | |
| Typ chladiče součástí balení | Wraith Stealth |
| Podpora operačního systému | |
| Podporuje | Windows 11 - 64-Bit Edition , Windows 10 - 64-Bit Edition , RHEL x86 64-Bit , Ubuntu x86 64-Bit |
Další návrhy








