🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Procesory
- CPU AMD RYZEN 7 9700X, 8-core, 3.8GHz, 40MB cache, 65W, AMD Radeon Graphics, socket AM5, BOX, bez chladiče
CPU AMD RYZEN 7 9700X, 8-core, 3.8GHz, 40MB cache, 65W, AMD Radeon Graphics, socket AM5, BOX, bez chladiče
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
CPU AMD RYZEN 7 9700X, 8-core, 3.8GHz, 40MB cache, 65W, AMD Radeon Graphics, socket AM5, BOX, bez chladičeSkladem 9 ks8 102 Kč/ ks6 696 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
AMD Ryzen 7 9700X
Získejte konkurenční výhodu s desktopovými procesory AMD Ryzen řady 9000 a základními deskami s paticí AMD AM5. Svižná hratelnost a ultimátní výkon čipu AMD Ryzen 7 9700X vám zajistí parádní herní zážitky.

Specifikace
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Počet CPU jader | 8 |
| Počet vláken | 16 |
| Frekvence procesoru | 3,8 GHz |
| Maximální frekvence procesoru | 5,5 GHz |
| L1 Cache | 512 KB |
| L2 Cache | 8 MB |
| L3 Cache | 32 MB |
| Overclock | Ano |
| TDP | 65 W |
| Výrobní technologie | TSMC 4nm FinFET |
| CPU Socket | AM5 |
| Konektivita | |
| PCI Express Verze | 5.0 |
| Podporované Chipsety | A620 , X670E , X670 , B650E , B650 , X870E , X870 |
| Podporovaný typ paměti | DDR5 |
| Počet kanálů | 2 |
| Maximální rychlost paměti | 2x1R DDR5-5600 2x2R DDR5-5600 4x1R DDR5-3600 4x2R DDR5-3600 |
| Grafika procesoru | |
| Grafika procesoru | AMD Radeon™ Graphics |
| Frekvence grafiky | 2200 MHz |
Další návrhy








