🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Procesory
- CPU AMD RYZEN 7 9850X3D, 8-core, až 5.6GHz, 104MB cache, 120W, AMD Radeon Graphics, socket AM5, BOX, bez chladiče
CPU AMD RYZEN 7 9850X3D, 8-core, až 5.6GHz, 104MB cache, 120W, AMD Radeon Graphics, socket AM5, BOX, bez chladiče
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
CPU AMD RYZEN 7 9850X3D, 8-core, až 5.6GHz, 104MB cache, 120W, AMD Radeon Graphics, socket AM5, BOX, bez chladičeSkladem 49 ks12 182 Kč/ ks10 067 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
AMD Ryzen 7 9850X3D
Pouze procesory AMD Ryzen disponují modely s exkluzivní technologií AMD 2nd Gen 3D V-Cache™ , která výrazně zvyšuje herní výkon. AMD kombinuje své vlajkové procesory řady Ryzen 9000X3D s kolosální pamětí až 144 MB na čipu a nejmodernějšími procesorovými jádry, která jsou k dispozici v herních počítačích, aby nadšenci mohli využít sílu špičkového herního výkonu

Specifikace
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Počet CPU jader | 8 |
| Počet vláken | 16 |
| Frekvence procesoru | 4,7 GHz |
| Maximální frekvence procesoru | 5,6 GHz |
| L1 Cache | 640 KB |
| L2 Cache | 8 MB |
| L3 Cache | 96 MB |
| Overclock | Ano |
| TDP | 120 W |
| Výrobní technologie | TSMC 4nm FinFET TSMC 6nm FinFET |
| CPU Socket | AM5 |
| Konektivita | |
| PCI Express Verze | PCIe 5.0 |
| Podporovaný typ paměti | DDR5 |
| Počet kanálů | 2 |
| Maximální rychlost paměti | 2x1R DDR5-5600 2x2R DDR5-5600 4x1R DDR5-3600 4x2R DDR5-3600 |
| Grafika procesoru | |
| Grafika procesoru | 2 |
| Frekvence grafiky | 2200 MHz |
| Výstup grafiky | USB-C DP |
Další návrhy








