🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Procesory
- CPU AMD RYZEN 9 9950X, 16-core, 4.3GHz, 81MB cache, 170W, AMD Radeon Graphics, socket AM5, BOX, bez chladiče
CPU AMD RYZEN 9 9950X, 16-core, 4.3GHz, 81MB cache, 170W, AMD Radeon Graphics, socket AM5, BOX, bez chladiče
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
CPU AMD RYZEN 9 9950X, 16-core, 4.3GHz, 81MB cache, 170W, AMD Radeon Graphics, socket AM5, BOX, bez chladičeSkladem 7 ks13 471 Kč/ ks11 133 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
AMD Ryzen 9 9950X
Získejte konkurenční výhodu s desktopovými procesory AMD Ryzen řady 9000 a základními deskami s paticí AMD AM5. Svižná hratelnost a ultimátní výkon čipu AMD Ryzen 9 9950X vám zajistí parádní herní zážitky.

Specifikace
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Počet CPU jader | 16 |
| Počet vláken | 32 |
| Frekvence procesoru | 4,3 GHz |
| Maximální frekvence procesoru | 5,7 GHz |
| L1 Cache | 1 MB |
| L2 Cache | 16 MB |
| L3 Cache | 64 MB |
| Overclock | Ano |
| TDP | 170 W |
| Výrobní technologie | TSMC 4nm FinFET |
| CPU Socket | AM5 |
| Konektivita | |
| PCI Express Verze | 5.0 |
| Podporované Chipsety | A620 , X670E , X670 , B650E , B650 , X870E , X870 |
| Podporovaný typ paměti | DDR5 |
| Počet kanálů | 2 |
| Maximální rychlost paměti | 2x1R DDR5-5600 2x2R DDR5-5600 4x1R DDR5-3600 4x2R DDR5-3600 |
| Grafika procesoru | |
| Grafika procesoru | AMD Radeon™ Graphics |
| Frekvence grafiky | 2200 MHz |
Další návrhy








