🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Procesory
- CPU INTEL Core i3-14100, až 4.7GHz, 12MB L3, LGA1700, Tray
CPU INTEL Core i3-14100, až 4.7GHz, 12MB L3, LGA1700, Tray
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
CPU INTEL Core i3-14100, až 4.7GHz, 12MB L3, LGA1700, TraySkladem 24 ks5 190 Kč/ ks4 289 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Intel CPU i3-14100
Desktopové procesory Intel Core™ i3 (14. generace) s podporou PCIe 5.0 a 4.0, DDR5 a DDR4 jsou optimalizovány pro produktivitu. Kompatibilní se základními deskami založenými na čipové sadě Intel 700 Series a Intel 600 Series. 60W základní výkon procesoru.
Stolní procesor Intel Core™ i3-14100 (14. generace).

Odkaz na stránky výrobce
Specifikace
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Počet CPU jader | 4 (4P+0E) |
| Počet vláken | 8 |
| Maximální frekvence procesoru | 4,7 GHz |
| L2 Cache | 5 MB |
| L3 Cache | 12 MB |
| Overclock | Ne |
| TDP | 60 W, Turbo: 110 W |
| CPU Socket | LGA1700 |
| Podporované technologie | ISM |
| Konektivita | |
| Podpora Chipsetu | Intel 700 Series Chipset Intel 600 Series Chipset |
| Podporovaný typ paměti | DDR4 3200 DDR5 4800 |
| Počet kanálů | 2 |
| Maximální kapacita paměti | 192GB |
| Grafika procesoru | |
| Grafika procesoru | Intel UHD Graphics 730 |
Další návrhy








