🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Procesory
- CPU INTEL Core i5-12400, 2,50 GHz, 18MB L3 LGA1700, TRAY (bez chladiče)
CPU INTEL Core i5-12400, 2,50 GHz, 18MB L3 LGA1700, TRAY (bez chladiče)
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
CPU INTEL Core i5-12400, 2,50 GHz, 18MB L3 LGA1700, TRAY (bez chladiče)Skladem 97 ks4 752 Kč/ ks3 927 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Procesor Intel Core™ i5-12400
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Základné informácie | |
| Kolekcia produktov | procesory Intel Core™ i5 12. generácie |
| Kód Názov | Produkty predtým Alder Lake |
| vertikálny segment | Stolný počítač |
| číslo procesora | i5-12400 |
| Stav | Spustené |
| Dátum spustenia | Q1'22 |
| Litografia | Intel 7 |
| Podmienky používania | PC/Klient/Tablet |
| špecifikácie CPU | |
| Celkový počet jadier | 6 |
| celkový počet vlákien | 12 |
| Maximálna frekvencia turba | 4.40 GHz |
| Výkon - jadro - maximálna frekvencia turba | 4.40 GHz |
| Základná frekvencia výkonného jadra | 2.50 GHz |
| Cache | 18 MB Intel Smart Cache |
| Celková vyrovnávacia pamäť L2 | 7.5 MB |
| Základný výkon procesora | 65 W |
| Maximálny výkon turba | 117 W |
| špecifikácie pamäte | |
| maximálna veľkosť pamäte (závisí od typu pamäte) | 128 GB |
| Typy pamäte | Až do DDR5 4800 MT/s Až do DDR4 3200 MT/s |
| maximálny počet pamäťových kanálov | 2 |
| procesor Grafika | |
| procesor Grafika | Grafická karta Intel UHD Graphics 730 |
| základná frekvencia grafiky | 300 MHz |
| maximálna dynamická frekvencia grafiky | 1.45 GHz |
| Grafický výstup | eDP 1.4b, DP 1.4a, HDMI 2.1 |
| maximálne rozlíšenie (HDMI) | 4096 x 2160 pri 60 Hz |
| maximálne rozlíšenie (DP) | 7680 x 4320 pri 60 Hz |
| maximálne rozlíšenie (eDP - integrovaný plochý panel) | 5120 x 3200 pri 120 Hz |
.
Další návrhy








