🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Procesory
- CPU INTEL Core Ultra 5 - 235, až 5GHz, 26MB L2, LGA1851, BOX
CPU INTEL Core Ultra 5 - 235, až 5GHz, 26MB L2, LGA1851, BOX
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
CPU INTEL Core Ultra 5 - 235, až 5GHz, 26MB L2, LGA1851, BOXSkladem 27 ks7 769 Kč/ ks6 421 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Intel Core Ultra 5 235
Specifikace
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Počet CPU jader | 14 |
| Počet vláken | 14 |
| Frekvence procesoru | 3,4 GHz |
| Maximální frekvence procesoru | 5 GHz |
| Total L2 Cache | 26 MB |
| TDP | 65 W |
| Výrobní technologie | TSMC N3B |
| CPU Socket | LGA1851 |
| Konektivita | |
| PCI Express Verze | 5.0 a 4.0 |
| Podporovaný typ paměti | DDR5 |
| Počet kanálů | 2 |
| Maximální rychlost paměti | 6400MT/s |
| Grafika procesoru | |
| Grafika procesoru | Intel Graphics |
| Frekvence grafiky | 300 MHz |
| Výstup grafiky | DP2.1 UHBR20, HDM2.1 FRL 12GHz, eDP1.4b |
| Maximální rozlišení | HDMI: 8K @ 60Hz DP: 8K @ 60Hz eDP: 4K @ 60Hz |
| Chladič | |
| Typ chladiče součástí balení | PCG 2022C |
Další návrhy









