🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Procesory
- CPU INTEL Core Ultra 5 250K Plus, až 5.3GHz, 30MB L2, LGA1851, Box (bez chladiče)
CPU INTEL Core Ultra 5 250K Plus, až 5.3GHz, 30MB L2, LGA1851, Box (bez chladiče)
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
CPU INTEL Core Ultra 5 250K Plus, až 5.3GHz, 30MB L2, LGA1851, Box (bez chladiče)Skladem 21 ks5 883 Kč/ ks4 862 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Intel Core Ultra 5 250K Plus
Díky pokročilé architektuře s technologiemi Intel Turbo Boost 2.0, plné podpoře PCIe 5.0 a 4.0 a výhradní podpoře moderních pamětí DDR5 jsou desktopové procesory Intel Core™ Ultra (Series 2) optimalizovány pro náročné hráče i kreativní profesionály. Pomáhají poskytovat špičkový výkon v aplikacích využívajících umělou inteligenci i při multitaskingu. Kompatibilní se základními deskami založenými na čipové sadě Intel 800 Series (patice LGA 1851). 125W základní výkon procesoru s otevřeným násobičem pro možnosti taktování. Chladič není součástí balení.

Specifikace
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Počet CPU jader | 18 (6P+12E) |
| Počet vláken | 18 |
| Frekvence procesoru | 4.2 GHz |
| Maximální frekvence procesoru | 5.3 GHz |
| L2 Cache | 30 MB |
| Overclock | Ano |
| TDP | 125 - 159 W |
| Výrobní technologie | TSMC N3B |
| CPU Socket | LGA1851 |
| Konektivita | |
| PCI Express Verze | 5.0 a 4.0 |
| Podporovaný typ paměti | DDR5 |
| Počet kanálů | 2 |
| Maximální rychlost paměti | 7200 MT/s |
| Grafika procesoru | |
| Grafika procesoru | Intel Graphics |
| Frekvence grafiky | 300 MHz |
| Výstup grafiky | eDP1.4b, DP 2.1 UHBR20, HDMI 2.1 FRL |
| Maximální rozlišení | eDP: 3840 x 2400 @ 120Hz DP: 7680 x 4320 @ 60Hz HDMI: 4096 x 2304 @ 60Hz (HDMI 2.1 TMDS) 7680 x 4320 @ 60Hz (HDMI 2.1 FRL) |
Další návrhy








