🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Procesory
- CPU INTEL Core Ultra 7 - 265, až 5.3GHz, 36MB L3, LGA1851, Intel Graphics, BOX
CPU INTEL Core Ultra 7 - 265, až 5.3GHz, 36MB L3, LGA1851, Intel Graphics, BOX
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
CPU INTEL Core Ultra 7 - 265, až 5.3GHz, 36MB L3, LGA1851, Intel Graphics, BOXSkladem 6 ks9 851 Kč/ ks8 142 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Intel Core Ultra 7 265
Specifikace
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Počet CPU jader | 20 |
| Počet vláken | 20 |
| Frekvence procesoru | 2,4 GHz |
| Maximální frekvence procesoru | 5,3 GHz |
| Cache | 20 MB |
| L2 Cache | 36 MB |
| TDP | 65 W (Max. 182 W) |
| Výrobní technologie | TSMC N3B |
| CPU Socket | LGA1851 |
| Konektivita | |
| PCI Express Verze | 5.0 a 4.0 |
| Podporovaný typ paměti | DDR5 |
| Počet kanálů | 2 |
| Maximální rychlost paměti | 6400 MT/s |
| Grafika procesoru | |
| Grafika procesoru | Intel Graphics |
| Frekvence grafiky | 300 MHz |
| Výstup grafiky | DisplayPort 2.1 HDMI 2.1 |
| Maximální rozlišení | 4K@60Hz (HDMI) 8K@60Hz (DP) |
Další návrhy









