🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Počítačové skříně
- CRONO skříň MT-760i Midi Tower, bez zdroje, černá
CRONO skříň MT-760i Midi Tower, bez zdroje, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
CRONO skříň MT-760i Midi Tower, bez zdroje, černáSkladem 7 ks970 Kč/ ks802 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Crono case MT-760i
Kvalitní case pro kancelář i hráče, rozměry 180 x 370 x 420, USB 3.0, 2x USB 2.0, 2x 3.5mm Jack, podpora ATX zdroje, sloty: 2x 5.25" + 2x 3.5" + 1x 2.5", 2 sloty pro ventilátor, ABS matný černý povrch

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Midi Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | M-ATX, miniITX |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 2x |
| 2.5" Pozice | 1x |
| 5.25" Pozice | 2x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 2x |
| USB 3.0 | 1x |
| USB 2.0 | 2x |
| Sloty na ventilátory | |
| Vepředu | 1x 120mm |
| Vzadu | 1x 120mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 160 mm |
| Maximální délka GPU | 380mm |
| Maximální délka zdroje | ATX |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 180 x 370 x 420 mm |
Další návrhy












