🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Síťové prvky
- PDU, ATS, KVM switche
- CyberPower Rack PDU, Basic, 1U, 16A, (12)C13, IEC-320 C20
CyberPower Rack PDU, Basic, 1U, 16A, (12)C13, IEC-320 C20
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
CyberPower Rack PDU, Basic, 1U, 16A, (12)C13, IEC-320 C20Skladem 9 ks2 134 Kč/ ks1 763 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Model | PDU20BHVIEC12R |
| Funkce | Basic |
| Fáze (Vstup/výstup) | 1:1 |
| Vstup | |
| Maximální vstupní proud | 16 A |
| Jmenovité vstupní napětí | 200 ~ 240 Vac |
| Vstupní kmitočet | 50 / 60 Hz |
| Typ vstupu | IEC C20 |
| Délka napájecího kabelu | - |
| Výstup | |
| Jmenovité výstupní napětí | Závisí na vstupu |
| Výstupní kmitočet | 50 / 60 Hz |
| Počet výstupů | 12 |
| Typ výstupů | IEC C13 (12) |
| Ochrana proti přetížení | Jistič |
| Správa a komunikace | |
| Ovládací SW | Ne |
| LCD informační displej | Ne |
| Připojovací porty | Ne |
| Podporované protokoly | Ne |
| Hlavicka pro parametr | |
| Rozměry (V x Š X H) (mm) | 44,5 x 445 x 38,1 |
| Hmotnost (kg) | 0,9 |
| Výška v racku | 1U |
| Hlavicka pro parametr | |
| Stránka produktu | Zde |
| Uživatelský manuál | Zde |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dodávka obsahuje | PDU, montážní držáky, pořadač kabelů, šroubky, podložky |
Další návrhy









