🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Notebooky a Ultrabooky
- Přepěťové ochrany
- CyberPower Surge Buster™ 6 zásuvek, 1.8m, New
CyberPower Surge Buster™ 6 zásuvek, 1.8m, New
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
CyberPower Surge Buster™ 6 zásuvek, 1.8m, NewSkladem 99 ks257 Kč/ ks212 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Basic Model | |
| Part No. | B0620SC0-FR |
| Elektrická specifikace | |
| Napětí vstupní rozsah | 200 ~ 250V |
| Napětí výstupní rozsah | 200 ~ 250V |
| Počet zásuvek | 6 (FR) |
| Frekvence | 50/60Hz |
| Proudové zatížení | 10A |
| Jistič | Ano |
| Výpínač Zapnuto/Vypnuto | Ano |
| Přepěťová ochrana & Filtrace | |
| Ochrana proti přepětí a filtrování (jouly) | 350 |
| Maximální rázové napětí | 6 000V |
| Maximální rázový proud | 7 500A |
| Maximální rázový proud (L-N, L-G, N-G) | 7 500A (Fáze proti Nule) |
| Mezní napětí (L-N, L-G, N-G) | 1 200V (Fáze proti Nule) |
| Doba odezvy | < 1ns |
| Útlum | až do 0dB |
| Energy-Saving Technology | |
| Green Power Surge™ | Ne |
| Příslušenství / ochrana | |
| RJ11 | Ne |
| RJ45 | Ne |
| Coax | Ne |
| USB Nabíječka | Ne |
| Fyzické parametry | |
| Rozměry (cm) | 49 x 325 x 41.5 |
| Hmotnost | 375g |
| Délka napájecího kabelu (m) | 1.8 |
| Balení | |
| Karton (ks) | 12 |
| Informace výrobce | |
| Stránka produktu | Zde |
| Provozní teplota | 0 -35°C |
| Provozní vlhkost | 0 -95% |
| Certifikace | CE, ROHS |
Další návrhy








