🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Notebooky a Ultrabooky
- Tašky pro notebooky a ultrabooky
- DELL BATOH EcoLoop Pro Slim Backpack 15 - CP5724S
DELL BATOH EcoLoop Pro Slim Backpack 15 - CP5724S
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
DELL BATOH EcoLoop Pro Slim Backpack 15 - CP5724SSkladem 20 ks880 Kč/ ks727 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Technické parametre
| Product Type | Notebook carrying backpack |
| Product Material | Polyester, 100% recycled plastic |
| Compatibility | 15.6" |
| Supported sizes | Up to 15.6" / up to 39.6 cm |
| Color | Black |
| Lining Material | 600D fabric |
| Features | Weather resistant, dirt-resistant, padded sleeve, luggage pass through, reflective accent |
| Carrying Strap | Grab handle, adjustable shoulder strap |
| Warranty | Limited warranty: - 3 years |
| Dimensions (WxDxH) | 40 cm x 27 cm x 2.5 cm |
Slovenská republika:
DELL Technická podpora: +421 239 346 192 (Toll)
DELL ProSupport hotline: +421 239 346 191 (Toll)
Česká republika:
DELL Technická podpora: +420 225 772 727 (Toll)
DELL ProSupport Česká Republika: +420 225 772 969
Další návrhy











