🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Monitory
- DELL LCD AW2525HM- 25"/FHD/1920 x 1080/16:9/320Hz/1ms/1000:1/400 cd/m2/HDMI/DP/VESA/PIVOT/3YNBD
DELL LCD AW2525HM- 25"/FHD/1920 x 1080/16:9/320Hz/1ms/1000:1/400 cd/m2/HDMI/DP/VESA/PIVOT/3YNBD
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
DELL LCD AW2525HM- 25"/FHD/1920 x 1080/16:9/320Hz/1ms/1000:1/400 cd/m2/HDMI/DP/VESA/PIVOT/3YNBDSkladem 10 ks5 452 Kč/ ks4 506 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Technické parametre
| Typ zariadenia | LED-backlit LCD monitor |
| Panel Type | FAST IPS |
| Rozlíšenie | 1920 x 1080 at 320Hz |
| Jas | 400 cd/m2 (typical) |
| Odozva monitoru |
|
| Screen Coating | - |
| Pomer strán | 16:9 |
| Uhlopriečka | 25" |
| Pixel Pitch | 0.28290mm |
| Kontrast | 1000: 1 |
| Podpora farieb | 16.7 million colors |
| Position Adjustments | VESA, PIVOT, Nastaviteľná výška |
| Podsvietenie | - |
Rozmery a váha
| So stojanom | Šírka: 55.55 cm - Hĺbka: 6.88cm - Výška od: 32.94cm |
| Bez stojanu | Váha: 3.67kg |
Konektivita
| 1. | Video port
|
Ostatné
| Cables Included |
|
| Features | - |
| Warranty | 3-Year Advanced Exchange Service and Premium Panel Exchange |
Slovenská republika:
DELL Technická podpora: +421 239 346 192 (Toll)
DELL ProSupport hotline: +421 239 346 191 (Toll)
Česká republika:
DELL Technická podpora: +420 225 772 727 (Toll)
DELL ProSupport Česká Republika: +420 225 772 969
Další návrhy













