🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Monitory
- DELL LCD E2725HM - 27"IPS/LED/1920x1080/16:9/100Hz/5ms/1000:1/250 cd/m2/DP/VGA/HDMI/VESA/3YNBD (210-BRDQ)
DELL LCD E2725HM - 27"IPS/LED/1920x1080/16:9/100Hz/5ms/1000:1/250 cd/m2/DP/VGA/HDMI/VESA/3YNBD (210-BRDQ)
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
DELL LCD E2725HM - 27"IPS/LED/1920x1080/16:9/100Hz/5ms/1000:1/250 cd/m2/DP/VGA/HDMI/VESA/3YNBD (210-BRDQ)Skladem 12 ks3 032 Kč/ ks2 506 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Technické parametre
| Typ zariadenia | |
| Panel Type | In-plane Switching (IPS) Technology |
| Rozlíšenie | 1920 x 1080 |
| Jas | 300 cd/m2 (typical) |
| Odozva monitoru | 5 ms |
| Speaker | - |
| Pomer strán | 16:9 |
| Uhlopriečka | 27" |
| Pixel Pitch | 0.3114 mm x 0.3114 mm |
| Kontrast | 1000: 1 (typical) |
| Podpora farieb | 16.7 million colors |
| Podsvietenie | LED edgelight system |
| Position Adjustments | VESA |
Rozmery a váha
| So stojanom | Šírka:61.11 cm- Hĺbka: 4.92 cm- Výška: od 36.19 cm - Váha: 4.55kg |
| Bez stojanu | - |
Konektivita
| 1. |
|
Ostatné
| Cables Included |
|
| Features | |
| Warranty | 3Y Base Adv Ex |
Slovenská republika:
DELL Technická podpora: +421 239 346 192 (Toll)
DELL ProSupport hotline: +421 239 346 191 (Toll)
Česká republika:
DELL Technická podpora: +420 225 772 727 (Toll)
DELL ProSupport Česká Republika: +420 225 772 969
Další návrhy













