🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

GENIUS bezdrátový headset TWS HS-M920BT/ bílý/ LED/ Bluetooth 5.0/ USB-C nabíjení
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GENIUS bezdrátový headset TWS HS-M920BT/ bílý/ LED/ Bluetooth 5.0/ USB-C nabíjeníSkladem 2 ks427 Kč/ ks353 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
GENIUS bezdrátové sluchátka TWS HS-M920BT
Bezdrátový headset založený na technologii Bluetooth poskytuje bohatý zvukový přednes. Headset disponuje vestavěným mikrofonem. Přepínat skladby či přijímat hovory lze jednoduše pomocí dotykového ovládání. Při plném nabití vydrží až 4 hodiny provozu. Zajisté potěší stylové LED podsvícení.

Specifikace
| Specifikace | |
|---|---|
| Typ připojení | Bezdrátové |
| Bezdrátová technologie | Bluetooth 5.0 |
| Hmotnost (2x Sluchátko + Pouzdro) | 2x 8g + 34g |
| Sluchátka | |
| Mikrofon | Ano |
| Výdrž baterie | 4 h (300 h v pohotovostním režimu) |
| Kapacita baterie | 2x 40 mAh |
| Rozměry | 34 x 18,4 x 17,5 mm |
| Nabíjecí pouzdro | |
| Rozhraní | USB-C |
| Kapacita baterie | 300 mAh |
| Rozměry | 52,7 x 37 x 32,5 mm |
Co je v krabici
Součástí balení je USB-C kabel.













