🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Myši
- GENIUS Herní myš Scorpion M700, USB, RGB, zelená
GENIUS Herní myš Scorpion M700, USB, RGB, zelená
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GENIUS Herní myš Scorpion M700, USB, RGB, zelenáSkladem 6 ks343 Kč/ ks283 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Genius GX Gaming Scorpion M700
Herní myš disponující 6 tlačítky a vysoce přesným optickým senzorem s nastavitelným rozlišením v rozmezí 800 až 7200 DPI. Ergonomický herní design myši doplňuje RGB podsvícení. Pro připojení k počítači slouží 1,8 m dlouhý opletený kabel zakončený USB konektorem.

Specifikace
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché kliknutí | Ne |
| Nastavitelné DPI | Ne |
| Senzor | |
| DPI | 800, 1600, 2400, 3200, 4800, 7200 DPI |
| Typ senzoru | Optický |
| Ovládání | |
| Použití | pro praváky/leváky |
| Kolečko | Ano |
| Počet tlačítek | 6 |
| Makro, programovatelné tlačítka | Ne |
| Podsvícení | |
| Podsvícení myši | RGB |
| Připojení | |
| Typ připojení | Drátové USB |
| Verze USB | 2.0 |
| Délka kabelu | 180 cm |
| Kompatibilita | |
| Operační systém | Windows 8, Windows 10, Windows 11 |
| Velikost a Váha | |
| Velikost myši | 124 x 65 x 37,6 mm |
| Váha myši | 97 g |
Další návrhy












