🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Klávesnice
- GENIUS klávesnice KB-7200, bezdrátová 2,4GHz, Mini-receiver, Copilot, CZ+SK layout, černá
GENIUS klávesnice KB-7200, bezdrátová 2,4GHz, Mini-receiver, Copilot, CZ+SK layout, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GENIUS klávesnice KB-7200, bezdrátová 2,4GHz, Mini-receiver, Copilot, CZ+SK layout, černáSkladem 1 ks325 Kč/ ks269 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Genius Klávesnice KB-7200
Bezdrátová klávesnice je navržena tak, aby uživateli poskytla maximální komfort při každodenní práci. Ergonomický sklon společně s klávesami typu chiclet umožňuje efektivní a pohodlné psaní. Je vybavena samostatnou klávesou pro vyvolání AI asistenta Microsoft Copilot v systému Windows 11. Připojení je realizováno skrze technologii 2,4 GHz a miniaturní USB přijímač. Napájení mají na starost dvě AAA baterie, které jsou součástí balení.

Specifikace
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Technologie kláves | Membránové |
| Klávesy | |
| Typ kláves | Chiclet |
| Numerická klávesnice | Ano |
| Macro klávesy | Ne |
| Programovatelné klávesy | Ne |
| Připojení | |
| Typ připojení | Bezdrátové 2,4GHz |
| Bluetooth | Ne |
| Napájení | |
| Typ napájení | 2× AAA (součástí balení) |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 435,7 x 140,2 x 23,3 mm |
| Váha | 480 g |
Další návrhy










