🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Sety klávesnice + myš
- GENIUS klávesnice s myší KM-160, Drátový set USB, Copilot, černý, CZ+SK layout
GENIUS klávesnice s myší KM-160, Drátový set USB, Copilot, černý, CZ+SK layout
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GENIUS klávesnice s myší KM-160, Drátový set USB, Copilot, černý, CZ+SK layoutSkladem 84 ks317 Kč/ ks262 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Genius KM-160
Kvalitní set klávesnice a myši pokryje všechny vaše základní kancelářské potřeby. Klávesnice je voděodolná, tudíž si můžete vychutnat osvěžující nápoj i během pracovního nasazení bez obav z nehody. Je vybavena samostatnou klávesou pro vyvolání AI asistenta Microsoft Copilot v systému Windows. Myš disponuje optickým senzorem s rozlišením snímače 1000 DPI, které zaručí hladké a přesné ovládání.

Specifikace
| Klávesnice | |
|---|---|
| Technologie kláves | Membránové |
| Velikost klávesnice | 100% |
| Numerická klávesnice | Ano |
| Macro klávesy | Ne |
| Programovatelné klávesy | Ne |
| Windows Copilot | Ano |
| Myš | |
| DPI | 1000 DPI |
| Typ senzoru | Optický |
| Použití | pro praváky/leváky |
| Kolečko | Ano |
| Počet tlačítek | 3 |
| Připojení | |
| Typ připojení | Drátové USB |
| Verze USB | 2.0 |
| Délka kabelu | 150 cm (Oba) |
| Velikost a Váha | |
| Velikost klávesnice | 460 x 158 x 27 mm |
| Váha klávesnice | 570 g |
| Velikost myši | 100 x 58 x 38 mm |
| Váha myši | 85 g |
Další návrhy









