🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Myši
- GENIUS myš DX-101, drátová, 1200 dpi, USB, černá
GENIUS myš DX-101, drátová, 1200 dpi, USB, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GENIUS myš DX-101, drátová, 1200 dpi, USB, černáSkladem 5 ks97 Kč/ ks80 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Genius Myš DX-101
Drátová myš s optickým senzorem a rozlišením 1200 DPI umožňuje citlivé a plynulé ovládání kurzoru, přesné snímání pohybu a snadný výběr textu. Dostatečnou flexibilitu poskytuje USB kabel o délce 1,5 m.

Specifikace
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Rozlišení DPI | 1200 DPI |
| Typ senzoru | Optický |
| Ovládání | |
| Použití | pro praváky/leváky |
| Kolečko | Ano |
| Počet tlačítek | 3 |
| Připojení | |
| Typ připojení | Drátové USB |
| Délka kabelu | 150 cm |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 110 x 64 x 38 mm |
| Váha | 83 g |
Další návrhy











