🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Myši
- GENIUS myš NX-7007/ 1200 dpi/ bezdrátová/ BlueEye senzor/ černomodrá
GENIUS myš NX-7007/ 1200 dpi/ bezdrátová/ BlueEye senzor/ černomodrá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GENIUS myš NX-7007/ 1200 dpi/ bezdrátová/ BlueEye senzor/ černomodráSkladem 4 ks238 Kč/ ks197 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Genius NX-7007
Bezdrátová myš založená na technologii 2,4 GHz disponuje optickým Blue-Eye senzorem s rozlišením 1200 dpi. Díky tomuto senzoru se snadno používá dokonce i na dřevěném stole, skleněném povrchu, pohovce nebo koberci. Díky svému symetrickému provedení je vhodná jak pro praváky, tak i leváky. Součástí balení je baterie formátu AA.
TECHNICKÁ SPECIFIKACE
| Myš | |
| Technologie snímání | optická |
| Rozlišení / citlivost myši (DPI) | 1200 |
| Počet tlačítek myši | 3 |
| Kolečko myši | ano |
| Provedení myši | symetrické |
| Vstupy a výstupy | |
| Bezdrátové připojení | ano |
| Drátové připojení | ne |
| Rozhraní | USB |
| Typ bezdrátového připojení | 2,4 GHz |
| Baterie | |
| Provoz na baterii / akumulátor | ano |
| Formát baterie | AA |
| Operační systém | |
| Podporovaný operační systém | Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 7, macOS X, Linux |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva | černá - modrá |
| Rozměry | 97 x 55 x 35 mm |
| Hmotnost | 54,5 g |
| Barva podsvícení | bez podsvícení |
Další návrhy











