🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Klávesnice
- GENIUS numerická klávesnice NumPad 110/ Drátová/ USB/ slim design/ černá
GENIUS numerická klávesnice NumPad 110/ Drátová/ USB/ slim design/ černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GENIUS numerická klávesnice NumPad 110/ Drátová/ USB/ slim design/ černáSkladem 2 ks232 Kč/ ks192 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Genius NumPad 110
Externí numerická klávesnice ve slim provedení pro rychlé a pohodlné zadávání číselných údajů do PC či notebooku. Připojení k počítači je realizováno skrze 90 cm dlouhý kabel zakončený USB konektorem.
TECHNICKÁ SPECIFIKACE
| Výrobce | GENIUS |
| Upřesnění typu | Klávesnice |
| Numerická klávesnice | ano |
| Podsvícení klávesnice | ne |
| Multimediální klávesy | ne |
| Mechanické klávesy | ne |
| Typ kláves | chiclet |
| Délka záruky | 24 měsíců |
| Barva | černá |
| Rozměry | 131,9 x 91,9 x 20 mm |
| Délka kabelu | 0,9 m |
| Hmostnost | 119 g |
| Vstupy a výstupy | |
| Bezdrátové připojení | ne |
| Drátové připojení | ano |
| USB Hub | ne |
| Rozhraní | USB |
Další návrhy











