🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Reproduktory
- GENIUS repro SP-HF1200B, 2.0, 36W, dřevěné, černá-hnědá
GENIUS repro SP-HF1200B, 2.0, 36W, dřevěné, černá-hnědá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GENIUS repro SP-HF1200B, 2.0, 36W, dřevěné, černá-hnědáSkladem 4 ks1 319 Kč/ ks1 090 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Genius SP-HF1200B
Sada reproduktorů v konfiguraci 2.0 s celkovým výkonem 36 W. Vyrobeny jsou ze dřeva pro docílení toho nejlepšího zvuku s plnými basy i zřetelnými výškami. Připojení k počítači, notebooku či chytrému telefonu lze jednoduše realizovat skrze 3,5 mm konektor. K dispozici je také sluchátkový výstup na přední straně. Potěší i ovládání hlasitosti přímo na reproduktoru.
Součástí balení je kabel RCA na 3,5 mm jack a USB-C na 3,5 mm jack.

Specifikace
| Reproduktory | |
|---|---|
| Konfigurace reproduktorů | 2.0 |
| Výkon reproduktorů celkový | 36W |
| Výkon satelitu | 18W |
| Aktivní reproduktory | Ano |
| Frekvenční rozsah | 40 Hz - 20 000 Hz |
| Komunikace | |
| Bluetooth | Ne |
| NFC | Ne |
| Připojení | |
| Drátové připojení | Ano |
| --- | |
| Rozměry | 270 x 155 x 148,5 mm |
| Hmotnost | 3.646 kg |
| Materiál | Dřevo |
| Barva | Hnědá - černá |
| Přenosné | Ne |
| Stolní | Ano |
Další návrhy










