🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Reproduktory
- GENIUS repro SP-HF180, 2.0, 6W, dřevěné, hnědé
GENIUS repro SP-HF180, 2.0, 6W, dřevěné, hnědé
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GENIUS repro SP-HF180, 2.0, 6W, dřevěné, hnědéSkladem 7 ks261 Kč/ ks216 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Reproduktory Genius SP-HF180 hnědé
Dřevěné multimediální reproduktory v konfiguraci 2.0 s celkovým výkonem 6 W poskytují kvalitní a nezkreslený stereofonní zvuk. Ovládání hlasitosti je umístěno na 1,2 m dlouhém kabelu. Připojení k počítači, notebooku, TV či smartphonu lze jednoduše realizovat skrze 3,5 mm konektor. K napájení slouží USB port.
TECHNICKÉ SPECIFIKACE
| Výkon | 2 x 3 W RMS |
| Konfigurace | 2.0 |
| Frekvenční rozsah | 150 Hz - 20 kHz |
| Impedance | 4 Ohm |
| Připojení | 3,5 mm jack, USB (napájení) |
| Regulace hlasitosti | ano |
| Rozměry | 150 x 100 x 77 mm |
| Hmotnost | 650 g |
| Barva | hnědá |
Další návrhy









