🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Reproduktory
- GENIUS repro USB SoundBar 100/ drátový/ 6W/ USB/ 3,5" jack/ černý
GENIUS repro USB SoundBar 100/ drátový/ 6W/ USB/ 3,5" jack/ černý
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GENIUS repro USB SoundBar 100/ drátový/ 6W/ USB/ 3,5" jack/ černýSkladem 14 ks309 Kč/ ks256 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
GENIUS repro USB SoundBar 100/ drátový/ 6W/ USB/ 3,5" jack/ černý
Plug and play soundbar v konfiguraci 2.0 s celkovým výkonem 6 W. Reproduktor je vhodný pro použití s televizí, stolním počítačem, notebookem či jiným zařízením s USB nebo 3,5 mm výstupem. Ovládání hlasitosti je umístěno na kabelu.
TECHNICKÉ SPECIFIKACE
| Výkon | 2 x 3 W |
| Konfigurace | 2.0 |
| Frekvenční rozsah | 110 Hz - 20 kHz |
| Impedance | 3 Ohm |
| Připojení | 1 x USB, 1 x 3,5 mm jack vstup |
| Rozměry | 320 x 70 x 65 mm |
| Hmotnost | 476,5 g |
| Barva | černá |
Další návrhy









