- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru

- Úvod
- Příslušenství
- Reproduktory
- GENIUS Reproduktor SP-HF505BT, BT, 3.5mm jack, 20W, světlé dřevo
GENIUS Reproduktor SP-HF505BT, BT, 3.5mm jack, 20W, světlé dřevo
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GENIUS Reproduktor SP-HF505BT, BT, 3.5mm jack, 20W, světlé dřevoSkladem 2 ks1 173 Kč/ ks969 Kč bez DPH
Genius SP-HF505BT světlé dřevo
Reproduktor Genius SP-HF505BT se stane ideálním základem vašeho domácího ozvučení. Uplatní se při poslechu hudby, sledování filmů, videí nebo hraní her. Díky dřevěné konstrukci je elegantní na pohled a produkuje přirozený zvuk bez zkreslení, který dosahuje celkového výkonu 20 W RMS. Bezdrátová konektivita skrze technologii Bluetooth vám umožní pohodlné bezdrátové propojení se smartphonem, tabletem nebo notebookem. Samozřejmostí je také přítomnost AUX vstupu pro připojení dalších zařízení či výstup pro sluchátka. Pro ovládání slouží jednoduchý knoflík umístěný na horní straně reproduktoru.
Genius SP-HF505BT představuje elegantní jednodílný aktivní Bluetooth reproduktor v kompaktním dřevěném provedení. S celkovým výkonem 20 W RMS a pokročilou technologií dvoupásmového ozvučení nabízí kvalitní stereo zvuk s oddělením vysokých a nízkých frekvencí pro dokonalý poslech.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Výkon | 1x 20W RMS |
| Měniče | 2x basový 3" 2x výškový 1,5" |
| Konfigurace | 1 |
| Frekvenční rozsah | 80 Hz - 20 kHz |
| Napájení | AC 100–240 V |
| Připojení | Bluetooth 5.3 1x sluchátkový výstup 1x AUX vstup |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 207 x 133,4 x 110 mm |
| Váha | 1326 g |
Rozměry balení
Šířka: cm
Výška: cm
Délka: cm
Váha: kg










