🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Reproduktory
- GENIUS reproduktory SP-U125/ 2.0/ 3W/ černá
GENIUS reproduktory SP-U125/ 2.0/ 3W/ černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GENIUS reproduktory SP-U125/ 2.0/ 3W/ černáSkladem 3 ks253 Kč/ ks209 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Genius SW-2.1 350
Dřevěný reproduktorový systém v konfiguraci 2.1 s celkovým výkonem 15 W. 4" subwoofer nabízí dokonale hluboké basy a dva 2" satelity zajistí vysoké vokály. Na předním panelu se nachází samostatné ovládání hlasitosti, basů a výšek. Připojení je realizováno pomocí 3,5 mm jack konektoru.
Součástí balení je audio kabel a napájecí adaptér.
TECHNICKÁ SPECIFIKACE
| Reproduktory | |
| Konfigurace reprosuktorů | 2.0 |
| Výkon reproduktorů celkový | 3 W |
| Výkon satelitu | 1.5 W |
| Aktivní reproduktory | ano |
| Impedance | 4 Ohm |
| Frekvenční rozsah | 150 Hz - 20000 Hz |
| Komunikace | |
| Bluetooth | ne |
| NFC | ne |
| Ovládání | |
| Dálkový ovladač | ne |
| Vstupy a výstupy | |
| Bezdrátové připojení | ne |
| Drátové připojení | ano |
| USB 2.0 (počet) | 1 |
| Baterie | |
| Provoz na baterii / akumulátor | ne |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva | černá |
| Hmotnost | 0.424 kg |
| Rozměry | 124 x 106 x 80 mm |
| Přenosné | ne |
| Stolní | ano |
| Miniaturní | ne |
| Další výbava a vlastnosti | |
| FM radio | ne |
| Přehrávání z SD | ne |
| Přehrávání z Micro SD | ne |
| Přehrávání z USB | ne |
Další návrhy










