🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Sety klávesnice + myš
- GENIUS set klávesnice+myš KM-100SE/ Drátový set/ Copilot/ USB/ černá/ CZ+SK layout
GENIUS set klávesnice+myš KM-100SE/ Drátový set/ Copilot/ USB/ černá/ CZ+SK layout
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GENIUS set klávesnice+myš KM-100SE/ Drátový set/ Copilot/ USB/ černá/ CZ+SK layoutSkladem 12 ks292 Kč/ ks241 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Genius KM-100SE
Kvalitní set klávesnice a myši pokryje všechny vaše základní kancelářské potřeby. Klávesnice disponuje klávesou pro vyvolání AI asistenta Microsoft Copilot v systému Windows a řadou programovatelných funkčních kláves, které lze využít pro snadnější ovládání hudebního přehrávače, sociálních sítí či kancelářských programů. Klávesnice je odolná proti polití, takže zůstane funkční i v případě nečekané nehody. Myš je vybavena optickým senzorem s rozlišením snímače 1200 DPI, které zaručí hladké a přesné ovládání.

Specifikace
| Klávesnice | |
|---|---|
| Technologie kláves | Membránové |
| Velikost klávesnice | 100% |
| Numerická klávesnice | Ano |
| Multimediální klávesy | Ano |
| Programovatelné klávesy | Ne |
| Microsoft Copilot | Ano |
| Myš | |
| Senzor | |
| Rozlišení | 1200 DPI |
| Typ senzoru | Optický |
| Ovládání | |
| Použití | pro praváky/leváky |
| Kolečko | Ano |
| Počet tlačítek | 3 |
| Připojení | |
| Typ připojení | Drátové |
| Verze USB | 2.0 |
| Délka kabelu | 150 cm (oba) |
| Kompatibilita | |
| Operační systém | Windows, MacOS |
| Velikost a Váha | |
| Velikost klávesnice | 440,5 x 140 x 20 mm |
| Váha klávesnice | 443 g |
| Velikost myši | 105 x 60 x 37 mm |
| Váha myši | 85 g |
Další návrhy












