🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Sety klávesnice + myš
- GENIUS set klávesnice + myš LuxeMate Q8100, Bezdrátový set, CZ+SK, černá
GENIUS set klávesnice + myš LuxeMate Q8100, Bezdrátový set, CZ+SK, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GENIUS set klávesnice + myš LuxeMate Q8100, Bezdrátový set, CZ+SK, černáSkladem 4 ks546 Kč/ ks451 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
GENIUS LuxeMate Q8100
Tato bezdrátová kompaktní sada klávesnice a myši Copilot je navržena pro firemní použití a nabízí pohodlné ovládání s moderními funkcemi. Klávesnice využívá 2,4 GHz bezdrátové připojení s dosahem až 10 metrů, což zajišťuje spolehlivé používání bez kabelů.
Klávesnice má design retro kláves jako psací stroj, který dodává stylový vzhled, a kompaktní provedení šetří místo na pracovním stole. Tento set je ideální pro kancelářské prostředí, kde je ceněna efektivita, pohodlí a elegantní design.

Specifikace
| Klávesnice | |
|---|---|
| Vlastnosti | |
| Tiché klávesy | Ne |
| Software | Ne |
| Klávesy | |
| Technologie kláves | Membránové |
| Velikost klávesnice | 1 |
| Numerická klávesnice | Ano |
| Macro klávesy | Ne |
| Programovatelné klávesy | Ne |
| Myš | |
| Vlastnosti | |
| Tiché kliknutí | Ne |
| Klouzavé podložky | Ne |
| Software | Ne |
| Nastavitelné DPI | Ne |
| Senzor | |
| DPI | 1200 |
| Typ senzoru | Optický |
| Ovládání | |
| Použití | pro praváky i leváky |
| Kolečko | Ano |
| Počet tlačítek | 3 |
| Makro, programovatelné tlačítka | Ne |
| Připojení | |
| Typ připojení | Bezdrátové |
| Bezdrátové RF 2.4GHz | Ano |
| Bluetooth | Ne |
| Verze USB | 2.0 |
| Kompatibilita | |
| Operační systém | Windows, MacOS |
| Velikost a Váha | |
| Velikost klávesnice | 374.6 × 134 × 28.259 mm |
| Váha klávesnice | 518 g |
| Velikost myši | 57.8 x 96.9 x 38.5 mm |
| Váha myši | 55 g |
Další návrhy











